Over ons

We zijn ontwerpers, onderzoekers en ondernemers met een gedeelde visie, design in ons DNA en een no-nonsense mentaliteit. We bieden onze klanten 
full-service oplossingen. Van inzicht tot strategie en impact.
Daan de Haan
daan@periscoopagency.com
strategy / design
Tim Notermans
tim.n@periscoopagency.com
design / concept
Jannie Schmitz
jannie@periscoopagency.com
design / concept
Vivienne Curvers
vivienne@periscoopagency.com
consultancy / research
Teun den Dekker
teun@periscoopagency.com
research / strategy
Minggus Dorpmans
minggus@periscoopagency.com
strategy / consultancy
Tijn Bakker
tijn@periscoopagency.com
design
Clim Thijssen
clim@periscoopagency.com
digital / marketing
Tim Breur
tim.b@periscoopagency.com
strategy / digital
Kylian Dirkse
kylian@periscoopagency.com
content
Partners:
__________________

Daan de Haan Design
Ontwerpstudio Schmitz
LAB Service Design
Bureau Magneet
Tim Notermans Design
Selected Works
Periscoop
Nedinscoplein 7b
5912AP Venlo
The Netherlands
Periscoop
Nedinscoplein 7b
5912AP Venlo
The Netherlands